• Демонтажные работы

  • Реконструкция зданий, фасадов

  • Строительные работы

  • Облицовочные работы

Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Багато хто мріє про те, щоб мати власний будинок. Не квартиру в спальному районі з жвавим транспортним потоком за вікном, а саме заміський будинок, котедж, де можна усамітнитися, відпочити від міського шуму або активно провести час з сім'єю. Саме тому і виникає бажання побудувати будинок своєї мрії. Звичайно, можна купити придатний для житла будинок і переробити його у відповідності зі своїм смаком і бажанням. Але звести власний - новий і красивий - це найвірніший спосіб втілити свої мрії в реальність.

Будівельні роботиЩоб будівництво не затягнулося на тривалий час, і всі роботи були виконані якісно, потрібно підібрати дослідну і кваліфіковану будівельну бригаду. Адже від майстерності і професіоналізму саме цих людей залежить не тільки довговічність будівлі, але також і ваша безпека.

Ринок будівельних послуг переповнений пропозиціями від різних фірм і окремих бригад на виконання подібних робіт. Але звернення саме в нашу компанію дає вам гарантію якості та надійності. Кваліфікація наших співробітників дозволяє братися за найскладніші проекти. Для нас чим складніше, тим цікавіше. Крім досвідченості і майстерності будівельних бригад ще однією перевагою співпраці з нами є наявність у нас самого нового будівельного обладнання та інструментів.

Застосування прогресивної техніки дає можливість виконувати поставлені завдання максимально якісно, заощадити фінанси замовника, а також знизити тимчасові витрати на проведення робіт. Навіть якщо ви не маєте самого базового набору техніки для початку будівництва - це не проблема. Все, починаючи від молотка, ми привеземо з собою. Самі будматеріали купуються виключно після узгодження з замовником. Якщо ви не знайомі з ринком будматеріалів, фахівці нашої компанії готові надати вам консультативні послуги.

Будівельні послугиДля успішної реалізації намічених цілей важлива робота всієї команди. Природно, для замовника на першому місці стоїть якість виконуваних робіт і ступінь майстерності бригади. Але і від того, як вас зустрінуть, як відповідять на всі питання, також залежить ваше ставлення до всієї компанії в цілому. Сервіс нашої організації включає в себе безліч елементів, з яких і складається загальна картина, формується імідж. Замовлення оформлюються оперативно. Наявність Інтернет-сайту дозволяє клієнту заздалегідь ознайомитися з усім переліком послуг, специфікою та термінами їх виконання. Ви можете зв'язатися з нами саме тим способом, який зручний для вас. Це може бути телефон або електронна пошта. Незалежно від способу, наші менеджери готові відповідати на всі питання і підібрати для вас максимально зручний і фінансово прийнятний варіант.

Наша компанія виконує будь-які будівельні роботи. Ми будуємо і елітні котеджі, і затишні дачні будиночки. Спеціалізуємося на використанні в роботі не тільки цегли або шлакоблоку, але і піноблоків, а також інших будівельних новинок. Ми можемо виконати як весь комплекс робіт з «нуля», так і конкретну частину. Все залежить тільки від ваших побажань. Наприклад, ви можете замовити тільки закладку фундаменту. А, можливо, основа у вас вже є і на ній ви хочете звести стіни і монтувати покрівлю? Не проблема, наші майстри допоможуть у цьому!

Якщо ви вирішили повністю довірити нам все будівельні роботи, то ми з радістю виконаємо не тільки їх, але також і підготовчий етап у вигляді обговорення проекту, кошторису, підведення комунікацій. Ми зробимо все, щоб будинок вашої мрії став вашою реальністю!