У цій статті я постараюся описати дещо з мого досвіду з будівництва в Дніпропетровську. З чим мені довелося зіткнутися, всі його складності, труднощі та рекомендації, не виключаючи і позитивних моментів. Сподіваюся, стаття буде корисною.

Будівельні послуги

Взагалі-то, будь-який вид ремонту і його проведення - вельми складний процес, що вимагає тимчасових витрат, певного напруження і зосередження на абсолютно всіх його стадіях. Але так відбувається лише тоді, коли довіряєш його проведення не професіоналам. Тобто - від «нульового циклу» і до самого його завершення «під ключ». Такий висновок я зробив, як людина, що випробував всі її «принади».

Не допускати помилок

Звичайно, спочатку помилок не уникнути, відповідно і неприємних моментів. Але ж розумний вчиться на своїх помилках, мудрий - на чужих, а хто взагалі ніколи і нічому не вчиться. Мабуть, я належу до категорії розумних людей, бо раніше не знав цієї приказки і вчився на своїх помилках. І я радий тому, що здатність вчитися у мене не атрофована. Насамперед, це полягало у визначенні вибору. Кого, серед багатьох компаній і звичайних «шабашників», які пропонують свої послуги в сфері будівельних послуг в  Дніпропетровську, запросити для проведення таких робіт?

Їх приклади

Строиельные послугиЯк людина, що займається розвитком свого бізнесу, у мене виникала необхідність у розширенні місця роботи в офісі для своїх співробітників і нових виробничих приміщеннях. З плином певного часу, у колишньому офісі і виробничому цеху місця не вистачало. Купуючи нове приміщення для офісу, цеху або взявши його в оренду, мені завжди був необхідний в ньому повний капітальний ремонт «під ключ». Ось і починав я, як новачок з того, що шляхом спілкування з різними людьми, дотримуючись їх порад і рекомендацій, вишукував серед оголошень в інтернеті по Дніпропетровську тих, кому можна довірити виконання цього досить складного процесу.

На самому початку, з незнання і незнання, як відбувається сам процес ремонту на всіх його стадіях, всіх тонкощів його проведення, я наймав звичайних «халтурників», що прагнуть у погоню «за довгим рублем». Їх оголошеннями рясніють багато інет-видання в Дніпропетровську. Тобто, для таких горе-працівників не важливий кінцевий результат.

Наймаючи для ремонту таких людей, постійно стикаєшся з якимись проблемами. Головна з них - довіряти нікому не можна!

ПослугиЦе і стало основною причиною моєї постійної присутності на об'єкті. Виходило так, що з початком ремонту і на кожній його стадії мені постійно доводилося витрачати свій час, вичитувати і вникати в те - як правильно виконувати той чи інший вид роботи. Безперечно, в тому, щоб усі зламати питань не виникало. Це - єдине - що питань не виникало. Якщо не брати до уваги мої турботи про те, щоб знайти відповідальну компанію в Дніпропетровську з вивезення сміттєвих бункерів об'єкта.

А в іншому - маса проблем! Це проведення «чорнових» робіт і прокладання інженерних комунікацій - електрики, пожежної сигналізації, вентиляції, опалення, каналізації, водопостачання. Також і всіх інших робіт, пов'язаних з обробкою приміщення «під ключ».

Позитивні моменти

Але мені пощастило! Один з моїх друзів порадив звернутися в компанію ТОВ Геотоп. Він і сам вдавався до її послуг, тому, бачачи мої муки і порекомендував мені її. Тим більше, я зміг на власні очі побачити і переконатися в якості проведеного нею ремонту. Я звернув увагу на той факт, що по закінченню трохи більше двох років, якість проведеного компанією ремонту, залишилося незмінним. Одного разу мені довелося побувати в його офісі. Все виглядало так, наче ремонт зроблений тиждень тому. Це і послужило причиною мого звернення в компанію ТОВ Геотоп.

Висновки

З усією відповідальністю можу назвати компанію кращою! Адже починаючи з самого початку, з мене звалився величезний тягар проблем, пов'язаних з ремонтом. Можна сказати, я просто забув про те, що в моєму помешканні він проводиться. Беручи до уваги їх ціни і якість, я зробив висновок - у сфері будівельних послуг в Дніпропетровську, компанія ТОВ Геотоп є саме тією компанією, на якій можна зупинити свій вибір. Нас рекомендують!